درباره ما

درباره ما

بیش از 15 سال سابقه

گروه نقشه برداری آریا utm با سابقه بالای ۱۵ سال در حوزه ی خدمات ثبتی املاک از جمله نقشه برداری و تعیین حدود ثبتی املاک و شناسایی محل دقیق املاک از روی اسناد قدیمی دفترچه ای با تاییدیه های کارشناسان رسمی دادگستری در خدمت شما شهروندان عزیز در سراسر کشور می باشد.

امید است تا با پشتکار و تعهد کاری مجموعه آریا UTM، بتوانیم نیاز ها و درخواست های شما عزیزان را در حوزه خدمات نقشه برداری و تعیین حدود ثبتی املاک به نحوی مطلوب و با جلب رضایت شما عزیزان، پاسخگو باشیم.

لطفا با بیان نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

خدمات نقشه برداری

گروه نقشه برداری آریا یو تی ام در نظر دارد تا با به کارگیری از پیشرفته ترین تجهیزات نقشه برداری خدماتی با کیفیت و استاندارد جهانی به شما ارائه دهد.

مهندسان مجرب

آریا UTM با بهره مندی از تیمی با تجربه در زمینه خدمات ثبتی املاک و جانمایی پلاک ثبتی پاسخگوی تمام نیاز های شما عزیزان در این عرصه خواهد بود.

قیمت مناسب

مجموعه آریا UTM در کنار ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود، برای جلب رضایت بیشتر عزیزان، هزینه ها را در مقرون به صرفه ترین حالت محاسبه خواهد کرد.

325

مشتری ثابت

525

پرداخت

302

پروژه موفق

25

سال تجربه

تیم ما

مهندسان ما

مهندس اصغر آقایی

مهندس عمران- نقشه برداری

مهندس سیدتقی نظرموسوی

بنیان گذار آریا UTM

مهندس علیرضا عظیمی

کارشناس نقشه برداری

مهندس مهیار بابایی

مهندس عمران- نقشه برداری

تعهد و تجربه

بهترین جانمایی پلاک ثبتی

مجموعه آریا UTM با فراهم آوردن تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا و همچنین استفاده از کادری متشکل از متخصصان و مهندسان مجرب در زمینه جانمایی پلاک ثبتی و تهیه نقشه UTM سعی کرده تا کلیه خدمات مربوطه را به کمک تهیه نقشه های هوایی ارائه دهد.

آریا یو تی ام

متشکل از مهندسان مجرب و متعهد، با تجربه بیش از یک دهه آماده اراِئه خدمات نقشه برداری از جمله جانمایی پلاک ثبتی، تهیه نقشه UTM از ابتدا تا انتهای پروژه و با همراهی کارشناسان رسمی دادگستری، در کنار شما خواهد بود.

اعتماد و سابقه

برخی از پروژه های جانمایی پلاک ثبتی